PF 2022

Vážení přátelé, obchodní partneři a kolegové,

přejeme Vám vše nejlepší, hodně zdraví a také mnoho negativních testů na covid. Přejeme Vám, abyste vydrželi s dobrou náladou a pozitivním myšlením. Přejeme Vám ty nejkrásnější Vánoce a jen to NEJ do roku 2022!

Dýhařský Ježíšek, který chodí o něco dříve, nám poslal do Chrudimi velkou krabici a v ní krásné CNC od firmy Morbidelli.  Ulehčí našim starším strojům, rozšíříme na něm výrobu kuchyňských dvířek a budeme na něm také vyrábět zakázkové nábytkové dílce podle Vašich potřeb. Vše najdete na jfd-grena.cz.

Děkujeme za letošní spolupráci a těšíme se na příští rok, kdy toho spolu zase jistě mnoho vyrobíme.

Vaše, Jan Ficek Dřevovýroba a Grena

Další příspěvky

Clam Gallasův palác

Náročná rekonstrukce je dokončena a Clam Gallasův palác je opět otevřen. Firma Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o. se podílela na obnově masivních podlah se vzorem Vídeňského kříže.

PF 2023

Vážení přátelé, obchodní partneři a kolegové, přijměte naše přání všeho nejlepšího pro Vás a Vaše rodiny, přejeme Vám klidné a šťastné Vánoce a všechno dobré do roku 2023. I letos

Ceníky 2023

Momentálně připravujeme nové ceníky pro rok 2023. Pro případnou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

VÁNOČNÍ DOVOLENKA 2022

Vážení obchodní přátelé, Rádi bychom Vás informovali, že ve dnech 21.12.2022 – 1.1.2023 bude firma uzavřena z důvodu celozávodní dovolené. Děkujeme Vám za projevenou přízeň a těšíme