Dřevovýroba

MASIVNÍ PODLAHY

Masivní podlahy

Masivní dřevěné skládané podlahy

Masivní dřevěné skládané podlahy jsou dřevěné čtvercové parkety z velmi kvalitního dřeva složené do pravidelných vzorů – kazet. Jedná se o speciální kategorii interiérových dřevěných podlah, které jsou jedinečné svým vzhledem a tradičním řemeslným zpracováním. Nejčastěji je můžeme znát z návštěv historických objektů, ale setkáme se s nimi i v nevšedních novostavbách. A my vám je nově do vašich projektů umíme vyrobit.

Pro výrobu používáme to nejkvalitnější dřevo – nejčastěji dub nebo jasan, případně kombinaci dalších evropských či exotických dřevin. Dřevo se nařeže na lamely malých rozměrů, které jsou následně poskládány do mozaiky. Vybírat můžete z desítek různých vzorů seskládání – klasických nebo dle vlastního návrhu. Možnosti jsou prakticky nekonečné, ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Vždy je znát vysoký podíl ruční práce, což dodává výrobku na originalitě.

Podlahové kazety podtrhují krásu dřeva a navozují pocit luxusu. Dokladem je tento typ podlah v historických objektech, kde překonal staletí, čímž prokazuje svoji nadčasovost, praktičnost a dlouhou živostnost.

Kazety jsou dodávány bez povrchové úpravy, která se provádí až po pokládce.

Kontakt

Jiří Karásek

E-mail: projektovezakazky@jfd.cz

Phone: 469 775 879

Mobile: +420 724 032 285