NOVINKA – Kuchyňská nerezová zástěna

Hledáte praktické a elegantní řešení, jak ochránit stěnu za vaší varnou deskou?

V našem sortimentu NOVĚ naleznete kuchyňskou nerezovou zástěnu, která je odolná vůči vysokým teplotám, vodě, mastnotě a jiným nečistotám.

Vhodná je za veškeré typy varných desek včetně těch plynových.

Montáž nerezové kuchyňské zástěny je velmi jednoduchá – zástěnu stačí jen přilepit, nejlépe polyuretanovým tmelem „40“ ShA. Pro lepení na stěnu (štuk) nebo nerovné povrchy doporučujeme bodové lepení. Při lepení na hladké povrchy je vhodné lepení plošné.

Snadná je i údržba a čištění. Pro zachování perfektního vzhledu vaší nerezové zástěny doporučujeme používat čistič na nerez ve spreji NSF, který odstraňuje prach, špínu, otisky prstů i mastnotu. Na povrchu navíc vytváří dlouhotrvající ochranný film, který odpuzuje vodu a zabraňuje novému usazování nečistot.

Nerezová zástěna je tenká 0,8 mm a vybírat můžete ze dvou rozměrů: 600 x 750 mm a 900 x 750 mm. Vyrobena je z broušené potravinářské nerezové oceli (brus 320).

Další příspěvky

Clam Gallasův palác

Náročná rekonstrukce je dokončena a Clam Gallasův palác je opět otevřen. Firma Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o. se podílela na obnově masivních podlah se vzorem Vídeňského kříže.

PF 2023

Vážení přátelé, obchodní partneři a kolegové, přijměte naše přání všeho nejlepšího pro Vás a Vaše rodiny, přejeme Vám klidné a šťastné Vánoce a všechno dobré do roku 2023. I letos

Ceníky 2023

Momentálně připravujeme nové ceníky pro rok 2023. Pro případnou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

VÁNOČNÍ DOVOLENKA 2022

Vážení obchodní přátelé, Rádi bychom Vás informovali, že ve dnech 21.12.2022 – 1.1.2023 bude firma uzavřena z důvodu celozávodní dovolené. Děkujeme Vám za projevenou přízeň a těšíme